Opinie o sklepie iParts.pl

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań do tego, aby wszystkie zamówienia realizowane przez nasz sklep stały na jak najwyższym poziomie pod względem bezpieczeństwa, jakości i komfortu. Codziennie obsługujemy sporą liczbę kontrahentów a każdy zadowolony klient jest dla nas motywacją do dalszego działania.

Oto co myślą o nas inni:

Gdybym miał polecić sklep z częściami do samochodów to bez chwili zastanowienia wskazałbym na iParts. Dlaczego? Bogaty wybór części - nawet tych mało popularnych producentów - ceny na przystępnym poziomie, darmowa wysyłka i ekspresowa dostawa.

Jacek z Zamościa

Ceny: 10/10; jakość części: 10/10; poziom obsługi: 10/10... to tak w skrócie jeśli chodzi o moją ocenę iParts. Jestem mechanikiem samochodowym i części do aut swoich klientów zamawiam w tym sklepie od kilku lat. Nigdy się na nich nie zawiodłem.

Michał ze Szczecina

Bardzo dobry sklep z częściami samochodowymi. Fachowcy w każdym calu, profesjonalna pomoc w wyborze części i dostawa pod wskazany adres po upływie niecałych 24 godzin! Jeżeli cenisz sobie czas i pieniądze sklep iParts.pl jest stworzony dla Ciebie.

Arek z Tarnowa

Polecił mi ich mój znajomy, który dużo lepiej ode mnie zna się na mechanice i wszystkim co z nią związane. Jako laik trochę obawiałem się zamawiania części na "własną rękę" ale jak się później okazało - niepotrzebnie. Pełen profesjonalizm - polecam.

Czarek z Jeleniej Góry


Datenschutzerklärung
Free website powered by Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!